ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Kiralama Koşulları

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Rezervasyon işlemi 3 basit adımdan oluşur.

Adım 1: Kiralama talebinizin yerini ve süresini girin.

Adım 2: Araç filomuzdan favori aracınızı seçin.

Adım 3: İletişim bilgilerinizle birlikte rezervasyon formunu gönderin.

Özel sorularınız veya özel istekleriniz varsa ana sayfadaki iletişim formunu kullanın. Bize ne istediğinizi ne kadar kesin olarak söylerseniz, size o kadar amaçlı cevap verebiliriz.

Araç seçiminizi yaptıktan ve "Rezervasyon Yap" butonuna tıkladıktan sonra lütfen kişisel bilgilerinizi ekleyiniz. Rezervasyonunuz alınır alınmaz, rezervasyon onayını e-posta ile alacaksınız. 

Ayrıca rezervasyonunuzu Türkiye numaralarımızdan ve WhatsApp üzerinden de yapabilirsiniz. +90 690 23 44  &  +90 532 484 06 76

Kiralama Süresi

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Aracın sözleşmede belirtilen saatte teslim edilmemesi halinde, her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Sigortalar ve Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır. Gecikmeniz olması halinde , konu hakkında 1 gün önceden bilgisini tarafımıza vermeniz gerekmektedir. Sözkonusu araç , diğer bir müşteri için rezervasyonu yapılmış olabilir.

Uzun  Süreli Kiralama

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır.  Fiyatı ve koşulları hakkında bilgi almak için  iletişim numaralarımız üzerinden merkezimizi arayabilirsiniz. 

Tek Yön Kiralama

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi yada tam tersi durumunda, kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi arayabilirsiniz.

Araç Teslimi

* Havalimanında Araç Teslimi

Aracınızın teslim tarihinde dış hatlar gidiş terminalinin giriş kapısının tam karşısında park halinde bekliyoruz.Terminal geliş kapısından çıktıktan sonra 50 metre kadar ileride Sizlerle buluşacağız, havalimanı taksi durağını geçince Traway asansörünün önünde yol boyunca park etmiş araçların sırasında aracınız ile Sizleri bekliyor olacağız. Eğer( bazen park sorunundan dolayı terminal içerisinde tur atmak zorunda kalıyoruz.) buluşamazsak telefon ve whatsapp numaralarımızdan bizi hemen arayabilirsiniz. Aracınızı teslim ederken lütfen ehliyetinizin, pasaportunuzun veya kimlik bilgilerinizin (ön ve arka) kopyalarını hazır bulundurun. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız belasız yolculuklar ve iyi tatiller dileriz.

 * Otelde Araç Teslimi

Aracınız Onaylamış olduğunuz rezervasyon bilgilerine göre istediğiniz tarih ve saatte otelinizin ( bizi otel içerisine almadıkları için ) ana giriş kapısında bekliyor olacağız.  Araç teslim gününde lütfen sürücü belgenizi ve kimlik fotokopilerinizi (ön ve arka) hazır bulundurunuz ve rezervasyonda belirtilen gün ve saatte otel ana giriş kapısında hazır bulunmanızı rica ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız belasız yolculuklar ve iyi tatiller dileriz.

Sürücü Belgesi ve Araç Kiralama Şartı

En az 21 yaşını doldurmuş 2 yıllık ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir. Lüks araçlarda ise en az 22 yaşını doldurmuş 3 yıllık ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.

İlave Sürücü

Kira sözleşmesi üzerindeki bilgileri bulunan asıl kiracı haricinde, aracı asıl kiracı dışındaki ilave sürücüler kullanmak isterse, ehliyet ve pasaport fotokopileri veya nüfus cüzdanı fotokopileri de ibraz edilmeli ve kira sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir. İkinci sürücü ücretsiz olup, Üçüncü sürücüden itibaren "Uluslararası Sürücü Kuralları" olarak ekstra ücret ödenmesi zorunludur. Kayıtlı olmayan sürücülerin olumsuz bir durumla karşılaşması halinde veya kaza olması durumunda tüm masraflar ve cezalar asıl kiracı tarafından itirazsız öder veya asıl kiracı tarafından itirazsız tahsil edilir.

Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar  

Bizim Firmamızda ödediğiniz bedele sınırsız kilometre, kasko sigortaları, araç alma ve teslim etme noktasına 20 km'den yakın olması halinde ve %18 katma deger vergisi dahil olup, aracın kiralama zamanı boyunca kullanımdan oluşacak her türlü cam, far kırılmaları, lastik patlamaları ve yarılmamaları akaryakıt bedeli, tüm trafik ve diğer cezalar, tüm köprü ve otoyol geçiş ücretleri, extra sigortalar, tek yön ücretleri, araç alma ve teslim etme noktasına Havaalanına 20 km'den uzak olması halinde, bebek koltuğu, çocuk yükseltici, şoför bedeli, navigasyon, internet-wifi ve araç kullanımı için extra 3. şoför fiyatlarımıza dahil olmayıp, extra ücret talep edilir.  

 ÖDEME 

Lily Travel BirolBircan Antalya Araç kiralama'da araç tesliminde nakit ödeme yapabildiğiniz gibi, Rezervasyon esnasında havale ve EFT (Elektronik Fon Transferi ve bankalar arası para transferdir.) bankalar aracalığıylada ödeyebilirsiniz 

Rezervasyonu'mu nasıl iptal ederim?

Yapmış olduğunuz rezervasyonunuzu kontrol veya iptal etmek isterseniz, işleminizi web sayfasından rezervasyon kontrol kısmından yapabilirsiniz. ( Belirlenen teslim alma zamanınınzdan 1 hafta öncesine kadar cezasız olarak iptal edebilirsiniz.) Lütfen bizi bilgilendiriniz.

Trafik Cezaları

Türkiye'deki trafik yasaları , otoyollarda 120 km. şehirlerarası yollarda 90 km. ve şehiriçlerinde ise 50 km. maksimum hızlara izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra LilyTravel BirolBircan oto kiralamaya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak kiracıdan tahsil edilir. Araçların , olumsuz bir durum nedeni ile , hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir. 

Aracımda Sorun Varsa Ne Yapmalıyım?

Teknik problemlerden kaçınmak ve konaklamanızı olabildiğince konforlu hale getirmek için araçlarımız yetkili servisimizde düzenli olarak kontrol ve test edilmektedir. Tabiki araçlarda küçük arızalar çıkabiliyor. ( ampül patlaması gibi ) Bulunduğunuz yerde siz müşterilerimiz küçük arızaları ve onarımları yapabilirsiniz. Ödediğiniz ücretin faturasını bizim şirket adına yazdırarak bizden talepte bulunabilirsiniz. (Ancak bulunduğunuz yer bize uzak ise ve arızası büyük ise aracınızı servise götürüp orada tamir ettireceğiz. Ödemesi tabi ki tarafımızca yapılacaktır.) Eger münkün ise araç deyişimide yapılabilir. Önemli Not: Öncelikle mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Bir kaza durumunda ne yapmalıyım?

Aracı hareket ettirmeyin ve olduğu yerde bırakın ve kaza mahallini terk etmeyin. Lütfen hemen bizimle iletişime geçerek 155 nolu polise veya 156 nolu jandarma ekiplerine haber vererek kazanın resmen kayıt altına alınmasını ve tutanak tutulmasını rica ederiz. Lütfen karşı taraftan ehliyet ve sigorta belgelerinin bir kopyasını alın veya akıllı telefonunuzla tam olarak fotoğrafını çekin. Bu belgeler (polisten kaza raporu, ehliyet ve karşı tarafa ait sigorta bilgileri) zararın tazmini için mutlaka gereklidir.

LİLY TRAVEL BİROL BİRCAN ARAÇ KİRALAMA , REZERVASYONU ONAYLANMIŞ OLAN ARACIN, ARAÇ MODELİNİ VE PLAKALARINI BEKLENMEYEN OLUMSUZ DURUMLAR OLMASI HALİNDE (KAZA VE MOTOR ARIZASI GİBİ) ÖNCEDEN HABER VEREREK DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.                                               

 

Saygılarımla

Mietwagen Ekibiniz Antalya Lily Travel

 

top