ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
Blog

Blog

Antalya Birol Bircan araç kiralama bireysel müşterilerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere tüm marka ve model binek araçlar için günlük veya uzun süreli araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Antalya otokiralama (rent a car)sektörü her geçen gün daha da genişlemekte, gerek Antalyanın artan nüfusu gerekse şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin yıldan yıla artması otokiralama (rent a car) pazarının genişlemesini sağlıyor.Gerek ulusal markalar gerekse yerel firmalar bu rekabette ön sıralarda yer almaya çalışıyor. Birol Bircan (rent A Car) Oto Kiralama Hizmetleri ise kurulduğu günden bu yana Antalyada Araç Kiralama sektöründe uzun yıllardır bu işi yapan bir kurumsal marka olabilmeyi başarmış az sayıdaki kaskolu güvenilir ve  garantili araç sağlayıcı firmadan biri olmuştur.Dönem dönem gerçekleştirdiğimiz havayolu entegre seyahatlerimizde havalimanlarının genelde şehir dışında olması nedeniyle ne tür ulaşım güçlükleri yaşanabildiğini yakından biliyoruz. Bu bağlamda yeri gelmişken şehir dışından gelen misafirlerimiz için Antalya Havalimanı Araç Kiralama hizmeti verdiğimizi de hatırlatmak isterim ve gelen  müşterilerimizi bekletmeden en kısa zamanda araçlarını hızlı bir şekilde kendilerine teslim ediyoruz.Başta da belirttiğiniz gibi Antalya ve civarında Araç Kiralama sektöründe faaliyet gösteren çok fazla sayıda firma var. Bunlar arasında bir seçim yaparken kurumsal garantili ve güvenilir firmalarla çalışılmasını öneririm. Uygun fiyat her zaman tek ikna edici unsur olmamalı, uygun fiyatın yanı sıra garantili ve hizmet kalitesi de göz önünde bulundurulmalıdır.Bizim firmamızdan her zaman garantili, sigortalı ve güvenilir araçlar kiralayabilirsiniz,mutlaka sizlerin içinde size uygun bir aracımız vardır.

DAHA FAZLA...
Kampanya ve İndirimli  Fiyatlarımız

Kampanya ve İndirimli Fiyatlarımız

Lütfen araç kiralayacağınız tarihi girerek kampanyalı ve indirimli fiyatlarımızdan haberdar olun. Kiralama tarihlerini girmeden indirimli fiyatları göremezsiniz, lütfen kiralama tarihlerinizi girin...

DAHA FAZLA...
Birol Bircan Otomobil Kiralama

Birol Bircan Otomobil Kiralama

Birol Bircan otomobil kiralama firması olarak 2012 yılından bu yana Türkiye'nin tüm şehirlerinde, hava limanlarında, otogarlarında, Antalya ve civarında Antalya'daki ofisimizden araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Her bütçeye uygun geniş araç filomuz, deneyimli personelimiz ile sizlere en iyi araç kiralama deneyimi yaşatmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Günlük, haftalık ve aylık bazda kiralayabileceğiniz araçlarımızla güvenli ve konforlu yolculuklara çıkabilirsiniz. Birol Bircan otomobil kiralama olarak, Antalya araç kiralama firmaları arasında sunduğumuz uygun fiyat garantisi, kaliteli hizmet anlayışı ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ile yıllardır zirvede kalmaya çalışan bir işletmeyiz. Hem bireysel hemde kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek onlara özel çözümler üreterek, bütçelerini sarsmadan araç kiralamalarına imkan sağlıyoruz.

 

Kurumsal şirketlere sunduğumuz uzun dönem oto kiralama hizmeti sayesinde firmaların araç ihtiyaçlarına en etkili ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Türkiye'nin her bölgesinde araçlarımızı kiralayabilir Birol Bircan otomobil kiralama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz, bireysel müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda ekonomik ve vip segment araçları bünyemizde bulundurarak hayat kolaylaştıran çözümler sunuyoruz. Bir çok farklı model ve özelliklere sahip olan araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için tecrübeli satış danışmanlarımıza + 90 506 690 23 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Birol Bircan otomobil kiralama ile standart oto kiralamanın yanı sıra özellikle hava limanında oldukça popüler olan şoförlü araç kiralama servisi de sunarak Antalya'ya ilk defa gelen kişiler için büyük sorun olan trafik sorununa etkili çözüm üretmektedir.

 

Merkezi Antalya'da bulunan firmamız, yüksek model araçları ve size özel esnek araç kiralama sözleşmeleri ile sizleri bekliyor. Aracı kiraladığınız andan teslim ettiğiniz ana kadar size 7/24 destek veren yol yardım ekibine sahip olan firmamız için öncelikli olan şey müşteri memnuniyetidir. Gerçek anlamda kaliteli, kurumsal ve uygun fiyatlı bir rent a car firması ile çalışmak istiyorsanız Birol Bircan otomobil kiralama'da aradığınız tüm bu özellikleri bulabilirsin.

DAHA FAZLA...
Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

Birol Bircan otomobil kiralama olarak tüm müşterilerimize güvenilir hizmet verrmek için elimizden geleni yapıyoruz tüm araçlarımız otomabil kiralama sigortalı olup yanlızca lastik, cam ve far sigorta kapsamı dışındadır. Sigorta firması (Allah korusun) bir kaza anında ödeme yapıyor fakat kaza haricinde hiç bir şekilde ödeme yapmıyor.Eğer müşterilerimiz arzu ederse küçük bir ücret karşılığında lastik, cam ve far sigortasını extra olarak yaptırabiliyor.

DAHA FAZLA...
Araç Teslimat

Araç Teslimat

* Havalimanında Araç Teslimi

Aracınızın teslim tarihinde dış hatlar gidiş terminalinin giriş kapısının tam karşısında park halinde bekliyoruz.Terminal geliş kapısından çıktıktan sonra 50 metre kadar ileride Sizlerle buluşacağız, havalimanı taksi durağını geçince Traway asansörünün önünde yol boyunca park etmiş araçların sırasında aracınız ile Sizleri bekliyor olacağız. Eğer( bazen park sorunundan dolayı terminal içerisinde tur atmak zorunda kalıyoruz.) buluşamazsak telefon ve whatsapp numaralarımızdan bizi hemen arayabilirsiniz. Aracınızı teslim ederken lütfen ehliyetinizin, pasaportunuzun veya kimlik bilgilerinizin (ön ve arka) kopyalarını hazır bulundurun. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız belasız yolculuklar ve iyi tatiller dileriz.

* Otelde Araç Teslimi

Aracınız Onaylamış olduğunuz rezervasyon bilgilerine göre istediğiniz tarih ve saatte otelinizin ( bizi otel içerisine almadıkları için ) ana giriş kapısında bekliyor olacağız.  Araç teslim gününde lütfen sürücü belgenizi ve kimlik fotokopilerinizi (ön ve arka) hazır bulundurunuz ve rezervasyonda belirtilen gün ve saatte otel ana giriş kapısında hazır bulunmanızı rica ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız belasız yolculuklar ve iyi tatiller dileriz.

Not: Antalya Havalimanı'nda, terminal önünde, bazen havalimanı içinde, büyük otopark sorunu nedeniyle, aracınızı teslim ederken sizi bekleyeceğimiz noktada havalimanında karşılandıktan sonra, araç Kira sözleşmesi formaliteleri tamamlanan havalimanı yakınlarında gerçekleştirilecektir. Araç doğrudan havalimanında değil, havalimanına yakın buluşma noktamızda ve misafirlerimiz tarafımızca havalimanına götürülmektedir. Terminal çıkış kapısı önünde buluşamazsak, terminal çıkış kapısı yanında veya terminal içinde telefon veya WhatsApp ile bize ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA...
Mobil Wifi İnternet Heryerde Yanınızda!

Mobil Wifi İnternet Heryerde Yanınızda!

* Mobil Wifi Aracınızla Birlikte Kiralayabilirsiniz.

Bizden kiralayacağınız cep modemi ile birlikte plajda, arabanızda ve heryerde kesintisiz internetle ister Aile, ister iş görüşmelerinizi heryerde yapabilirsiniz.

DAHA FAZLA...
top